Reklam
Sohbet
Sosyal SayfalarımızZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret510687
Ümraniye Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulu’nda yüzlerce öğrenciye hem tatil hem de eğitim imkânını bir arada sunan Ümraniye Belediyesi bu yıl da düzenlediği yaz spor okulu ile 7-14 yaş arası öğrencilere 7 branşta eğitim veriyor. Çocuklar burada bir taraftan eğitici sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştiriyor, diğer taraftan da tatillerini değerlendirmiş oluyorlar. Yaz Spor Okulu’nda öğrenciler; futbol, voleybol, basketbol, tekvando, karete, jimnastik, masa tenisi eğitimleri alacaklar. Eğitimler branşlara göre; Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesisleri ve Ümraniye Dudullu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda uzman hocalar eşliğinde gerçekleştirilecek. Yaz Spor Okulları 25 Haziran ve 9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ümraniye Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptıracak ailelerin aşağıda yazan evraklar ile belirlenen noktalara gelmeleri gerekmektedir.

İstenen Evraklar

  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • 1 Adet Kimlik Fotokopisi


Yaz Spor Okulları Kayıtları hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 444 9 822 numarayı arayıp, 1751 ve 1752 dahili telefonlarından bilgi alabilirler.

Kayıt Yerleri

  • Namık Kemal Kültür Merkezi
  • Dudullu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu
REKLAM ALANI

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
184 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Acil Telefonlar
ADEM YAVUZ PANOROMA
  Ademyavuz Panoroma
Reklam
Muhabirimiz olun

 muhabirimiz olun