Reklam
Sohbet
Sosyal SayfalarımızZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret510687
4. Geleneksel Çocuk Oyunları Ödül Töreni Yapıldı

Ümraniye Belediyesi, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ümraniye İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 4. Geleneksel Çocuk Oyunları ve Fiziksel Etkinlikler Şehit Ömer Halisdemir Sezonu’nun kapanış töreni yapıldı.

Mendil kapmaca, seksek ve kaleli yakan top gibi geleneksel çocuk oyunlarının, günümüz koşullarına uyarlanarak oynatıldığı Geleneksel Çocuk Oyunları ödül töreni Ümraniye Dudullu Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kapanış törenine Ümraniye Kaymakamı Suat DERVIŞOĞLU, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin GÜL, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İşleri Müdürü Muhammet KILIÇ, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ülkemizin yedi farklı yöresinden halk oyunlarının gösterisi ile başlayan törende konuşan Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU "Gençlerimizin dersleri dışında da zihinsel ve bedensel gelişimleri için yapmış olduğumuz çalışmalar son derece önemli, bu etkinlikler sayesinde ilçemiz az önce seyretmiş olduğumuz son derece güzel bir folklor bir ekibini kazanmış oldu, bu etkinliğe katılan tüm gençlerimizi tebrik ediyor ve hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Konuşmaların ardından değişik spor dallarında dereceye giren öğrencilere ödülleri, Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU, Belediye Başkanı Hasan CAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammed KILIÇ tarafından düzenlenen törenle takdim edildi.

REKLAM ALANI

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
356 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Acil Telefonlar
ADEM YAVUZ PANOROMA
  Ademyavuz Panoroma
Reklam
Muhabirimiz olun

 muhabirimiz olun