Reklam
Hava Durumu
Anlık
Yarın
20° 26° 18°
Sohbet
Sosyal SayfalarımızZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret496262
Tevhid Camisinde Sabah Namazı Buluşması

Mahallemizde Sabah Namazı Buluşması

Ümraniye Belediyesinin de katkı ve destekleriyle, Diyanet İşleri Başkanlığımızın; Müftülükler tarafından birlik ve beraberlik mekanları olan camilerimizde vatandaşlarımızın buluşmasını ve kaynaşmasını sağlayarak yardımlaşma ve dayanışma ruhunun geliştirilmesine, kardeşlik duygularının pekiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla "Sabah Namazı Buluşmaları" adı altında programlar yapılmaktadır.

Bu amaç ve gaye doğrultusunda Ümraniye Müftülüğümüz tarafından Adem Yavuz Mahallesi Tevhid Camimizde Sabah Namazı Buluşması düzenlenmiştir.

Programa Ümraniye Beldiye Başkan yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye İlçe müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü, Huzur mahallesi muhtarları AzizTıkır, Adem Yavuz Mahalle muhtarı Necati Kurnaz, Tevhid Camii dernek başkanı Süleyman Engin, Hasan Hüseyin Camii dernek başkanı Mehmet Uzun,Ak Parti Adem Yavuz Mahalle teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program, Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü’nün, okuduğu Yasin-i Şerif ile başladı.
Sabah namazının kılınmasının ardından.Hasan Hüseyin camii İmam hatibi Bahri Şahin'in salavatı şerif ve Aşrı şerif okuması ile devam eden program Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk'ün ve Ümraniye Beldiye Başkan yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu'nun sohbeti ile devam etti. yaplan duadan sonra Ümraniye belediyesinin vatandaşlara yaptığı ikram ile proğram son buldu.

Resim üzerine tıklayarak büyük fotoğrafı görebilirsiniz.

sabah namazısabah namazı
sabah namazısabah namazı
sabah namazısabah namazı
REKLAM ALANI

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      555 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Acil Telefonlar
Reklam
ADEM YAVUZ PANOROMA
  Ademyavuz Panoroma
Reklam
Muhabirimiz olun

 muhabirimiz olun