Reklam
Resim Galerisinden
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 5°
Sohbet
Sosyal SayfalarımızZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret490599

Muhabir

Adem Yavuz mahallesi web sitesin’de Fahri Muhabirimiz Olmak İster misiniz?

 

İşte biz bu noktada www.ademyavuzmahallesi.com olarak, Şimdi sizden karşınıza çıkan haberleri, fotoğrafları veya videoları sizin adınıza bizimle ve tüm dünyayla paylaşıp bir fark ortaya koymanızı istiyoruz.

Gördüklerinizi paylaşın, herkesin haberi olsun. Sizin isminizle yayınlanacak haberlerle sizin de sesiniz duyulsun.

Ağaçlar mı katlediliyor, bir ünlüyü mü gördünüz, kaçak yapılar mı inşa ediliyor, kamu malına zarar mı veriliyor, gıda terörüne mi şahit oldunuz, trafik magandaları hayatınıza mı kastetti, hayvanlara eziyet mi ediliyor, mahallemizde mühim bir etkinlik mi var, siyasi parti haberleri, ekonomi haberleri ve birçok haberi gönderin yayınlayalım...

İçinizdeki gazetecilik ruhunu ortaya çıkarıp www.ademyavuzmahallesi.com web sitesi "fahri" muhabiri olmanızı, sesinizi milyonlara duyurmanızı istiyoruz.

Bir haber yakaladığınızda, ilginç bir anı 'cep'le veya fotoğraf makinenizle görüntülediğinizde bize yollayın. İster fotoğraf, ister video, siz bize görüntüyü ve hikâyesini yollayın, sizin haberinizi biz yayınlayalım.

Yapmanız gereken şey çok kolay. Haber, fotoğraf ve videolarınızı destek@ademyavuzmahallesi.com mail adresi üzerinden veya sitemize üye olarak site yöneticisine mesaj yoluyla ulaştırın... Yayınlayalım...

Hadi şimdi söz sırası sizin

REKLAM ALANI

 

Nöbetçi Eczaneler
  
Acil Telefonlar
itfaiye+ambulans
Reklam
ADEM YAVUZ PANOROMA
  Ademyavuz Panoroma
Reklam
Muhabirimiz olun

 muhabirimiz olun