Reklam
Resim Galerisinden
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 5°
Sohbet
Sosyal SayfalarımızZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret490599
Mahallemizde Maide-i Kur'an Akşamı

Ümraniye ilçe Müftülüğü ve Belediyesinin her ay düzenlediği, tanınmış imam ve hatiplerin misafir olduğu Maide-i Kur’an programı mahallemizde yapıldı.

Ümraniye İlçe Müftülüğü ve Ümraniye Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, her ay farklı bir camide gerçekleşen Maide-i Kur’an programları yoğun ilgi görüyor. Adem Yavuz mahallesi Hasan Hüseyin Camii'sinde gerçekleştirilen proğrama ; Ümraniye Belediyesi Din Hizmetleri Sorumlusu Mustafa GÜÇLÜ, Ümraniye Osmangazi Kur'an Kursu Öğreticisi Mehmet YAYLAOĞLU,Ümraniye Hasan Hüseyin Camii İmam Hatibi Bahri ŞAHİN, Sultanbeyli Abdurrahmangazi İmam Hatibi Doğan TEMİZ, Ümraniye Müftülüğü İlahi Grubu Gürcan Göksu (Ümraniye Santral Camii İmam Hatibi),İdris AK (Ümraniye Müzdelife Camii İmam Hatibi) ve Ahmet KALABALIK (Ümraniye İlim Sarayı Camii Müezzin Kayyım) misafir oldular.

Proğram yatsı namazına mütakip başladı.Yaklaşık iki saat süren Kur'a-ı Kerim ve ilahilerin okunduğu proğram yapılan dua ile son buldu.Hasan Hüseyin Camii dernek başkanı Mehmet UZUN proğrama katılan misafir ve cemaate ikramda bulundu.

maide-i kur'anmaide-i kur'an

REKLAM ALANI

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      208 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczaneler
  
Acil Telefonlar
itfaiye+ambulans
Reklam
ADEM YAVUZ PANOROMA
  Ademyavuz Panoroma
Reklam
Muhabirimiz olun

 muhabirimiz olun